روان سازها و فوق روانسازها

فوق روانساز بتن

فوق روانساز بتن یک مواد افزودنی بتن است که فوق روانساز اصلاح شده نسل سوم است که بر پایه  تکنولوژی تولیدو پلیمرها با درجات بالای پلیمریزاسیون و وزن مولکولی خاصی تولید شده است. دست آوردها و یافته های علم در فوق روانساز بتن خالص، سازی های شیمیایی که دارای عمده ترین خاصیت است در بهبود خواص این مواد به عنوان مواد افزودنی فوق روانساز بتن را به عهده خواهد داشت که در تولید فوق روانساز بتن به آن توجه شده و این امر باعث شده تا نسبت به مواد با پایه مشابه متفاوت شود.

موارد کاربرد فوق روانساز بتن:

فوق روانساز بتن  یا سوپر روان ساز بتن آماده با مسافت های حمل طولانی استفاده می شود. فوق روانساز بتن ریزی در هوای گرم کاربرد دارد. فوق روانساز بتن در بتن حجیم به کاربرده می شود. فوق روانساز در بتن های خود تراز شونده و خود متراکم شونده استفاده می شوند. فوق روانساز در بتن ریزی برای مقاطع با آرماتورهای متراکم کاربرد دارد. در بتن های میکروسیلیسی از فوق روانساز استفاده می شود. از فوق روانساز در کف های سخت صنعتی استفاده می شود.

85353_XXN8Bpe3

مشخصات فوق روانساز بتن:

فوق روانساز بتن به رنگ قهوه ای تیره است. وزن فوق روانساز بتن 1.18 کیلوگرم است. فوق روانساز بتون کلر ندارد. فوق روانساز نقطه اشتعال ندارد. فوق روانساز نقطه انجماد ندارد.

مقدار مصرف فوق روانساز بتن:

میزان معمول مصرف از 0.5 کیلوگرم الی 1.5 کیلو گرم در هر 100 کیلو گرم از مواد سیمانی بتون است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *