ضد یخ بتون زودگیر

کاربرد ضد یخ بتن مسلح

علیرغم کمک این افزودنی ضد یخ بتن مسلح بدون کلراید و تمامی انواع ضد یخ های بتن به بتن ریزی در مناطق سردسیر، رعایت الزامات بتن ریزی در هوای سرد و رعایت شرائط آیین نامه ای نباید فراموش شود. باید به خاطر داشته باشید مصرف ضد یخ بتن فقط یک اقدام تکمیلی است و نباید تمهیدات بتن ریزی مانند کیورینگ و دیگر عوامل توجیه شده برای بتن ریزی در مناطق سرد سیر را از چشم دور داشت

مزایا و برجستگیهای ویژه ضد یخ بتن مسلح

این افزودنی ضد یخ بتن مسلح بدون کلراید بر اساس بهترین مواد معرفی شده علمی-صنعتی برای بتنهای مسلح ساخته شده و این ضد یخ بتن مسلح با حداکثر غلظت باعث میشود با کمترین میزان مصرف به نتیجه مطلوب، بدون عوارض جانبی نزدیک شوید.درساخت این افزودنی ضد یخ بتن مسلح بدون کلراید به هیچ عنوان از مواد کلرایدی کمک گرفته نشده است.

بسته بندی افزودنی ضد یخ بتن مسلح 

ضد یخ بتن در گالنهای 20و25کیلوگرمی آماده تحویل است و ضد یخ بتن مسلح در صورت نیاز به صورت فله یا هر شکلی که مشتری نیاز دارد تحویل خواهد شد.

دستورالعمل مصرف ضد یخ بتن مسلح

میزان مصرف ضد یخ بتن رابطه مستقیم با دمای محیط عیار سیمان مصرفی و خصوصیات آن دارد و مى بایست توجه شود که در محاسبه دماى محیط حداقل دمائى که ممکن باید ملاک محاسبه قرار گیرد. ضد یخ بتن را به مقدار 1% الی5% وزن سیمان مصرفی می باشد در هنگام ساخت اضافه فرمائید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *