مواد آب بندی

روش مصرف نانو آب بند

سطوح بتن قبل از اجرای آب بندی با نانو آب بند می باید کاملاً تمیز و عاری از هر گونه ذرات سست، چربی، گرد و غبار، رنگ و سایر پوشش های دیگر گردد. در صورت وجود ترکهای بزرگتر از نیم میلیمتر، آنها را بصورت V شکل تا عمق 1 الی 2 سانتیمتر باز نموده و سایر مقاطع سست را از بتن جدا سازی نمایید. ابتدا ماده نانو آب بند بطور کامل روی تمام مــقاطع اجرا گردد و نهایتاً ترک های آماده سازی شده را با استفاده از مواد ترمیم کننده بتن ویژه  و یا ملات اپوکسی چند منظوره ترمیم نمایید. روی تمامی سطوح خشک و مرطوب قابل اجرا می باشد.

گالن محتوی نانو آب بند را پیش از مصرف تکان بدهید.

نانو آب بند را با استفاده از اسپری، قلم مو یا برس روی مقاطع بتنی آماده شده تا زمان اشباع شدن سطح اجرا نمایید. عمل اشباع نمودن سطح با ماده نانو آب بند با فواصل زمانی یک ساعته و طی 3 مرحله انجام شود. پس از اجرای نانو آب بند روی سطوح خشک باید تمامی مقاطع را به مدت 24 ساعت مرطوب نگهداشت. در صورت اجرای نانو آب بند روی مقاطع بتنی نمناک یا مرطوب نیازی به مرطوب نمودن مقاطع نمی باشد.

نانو آب بند قابلیت اجرا روی سطوح بتن تازه را دارد و نیازی به کامل شدن عمل آوری بتن زیرآیند ندارد. اجرای هر گونه رنگ، چسب و مواد آب بند کننده  پلیمری روی مقاطعی که با استفاده از نانو آب بند نفوذناپذیر شده اند بلامانع بوده و در این خصوص هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

نانو آب بند در محدوده مواد خطرساز و مضر برای سلامتی و محیط زیست قرار ندارد با این وجود به هیچ عنوان نباید بلعیده شود یا با چشم تماس داشته باشد.

در زمان اجرای نانو آب بند از دستکش، عینک و لباس کار استفاده نمایید.

درصورت برخورد اتفاقی نانو آب بند با پوست یا چشم باید فوراً با آب شیرین فراوان شسته شود.

درصورت بلعیده شدن نانو آب بند فوراً به پزشک مراجعه شود. از تحریک مصدوم به تهوع خودداری نمایید.

نانو آب بند آتشزا نیست.

برای آشنایی بیشتر با نانو آب بند روی لینک کلیک کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *