چسب ساختمان

روش مصرف چسب بلوک سیمانی

به میزان مورد نظر جهت دستیابی به غلظت معین آب را به مخلوط اضافه کرده و پس از 5 دقیقه ملات چسب بلوک سیمانی آماده مصرف می باشد.

ملات آماده شده از چسب بلوک سیمانی به وسیله کاردک یا ماله برای پوشش سطح مورد نظر قابل اجرا می باشد.

برای استفاده بهتر از ملات آماده چسب بلوک سیمانی از ماله دندانه دار با عرض مساوی استفاده کنید. این روش یک سطح صاف و یکنواخت آماده جهت هر گونه پوشش (سرامیک، نرمه و غیره)یا کاشی کاری  را فراهم می کند.

ملات چسب بلوک سیمانی جهت استفاده در شرایط آب و هوایی گرم و خشک و آب و هوای معتدل طراحی شده است. جهت دستیابی به مطلوب ترین کیفیت توصیه می شود که ملات چسب بلوک سیمانی را در دمای حداقل ۱۰+ سانتیگراد استفاده نمایید. اگر دمای هوا کمتر از 5 درجه سانتیگراد یا دمای بلوکها بین صفر تا ۱۰درجه سانتیگراد باشد، استفاده از آب گرم با دمای بیش از 10 درجه سانتیگراد برای اختلاط ملات چسب بلوک سیمانی توصیه می شود.

میزان مصرف چسب بلوک سیمانی 15 کیلوگرم برای پوشش یک متر مربع به ضخامت یک سانتی متر توصیه می گردد .

ملات چسب بلوک سیمانی در کیسه های ۲۵کیلوگرمی به صورت خشک و آماده و با بکارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و بر اساس دقیقترین استانداردهای روز تولید می گردد.

چسب بلوک سیمانی فقط به اندازه ۲ – ۳میلیمتر ملات جهت استفاده برای بلوک مورد نیاز می باشد. این لایه بسیار نازک چسب بلوک سیمانی از هدر رفتن دما جلوگیری و به نصب قطعات سرعت می بخشد.

شرکت شیمی بتن بهینه تولید کننده چسب ساختمان طبق استانداردهای موجود با کیفیت بالا می باشد.

برای آشنایی با مزایای چسب بلوک سیمانی و موارد کاربرد چسب بلوک سیمانی روی لینک کلیک کنید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *