چسب کاشی

روش مصرف چسب کاشی استخری

ابتدا سطوح زیر کار چسب کاشی استخری می بایست عاری از هر گونه چربی ، گرد و غبار ، ذرات سست یا رنگ قدیمی گردد.

سپس سه حجم پودر را به یک حجم آب به آرامی افزوده و با استفاده از همزن مخلوط می نماییم و عمل اختلاط را تا به دست آمدن خمیری یکنواخت و همگن ادامه می دهیم و سرانجام خمیر چسب کاشی استخری آماده شده را به وسیله کاردک شیار دار روی سطح کشیده و کاشی را روی آن با فشار قرار می دهیم.

توجه 1 : دقت داشته باشید که تمامی سطوح پشت کاشی به چسب کاشی استخری آغشته شده باشد.

توجه 2 : پس از اختلاط چسب کاشی استخری با آب ، خمیر آماده شده را تا مدت زمان کمتر از 30 دقیقه مورد استفاده قرار بدهید در غیر این صورت چسب کاشی با از دست دادن کارائی ، توانایی کافی برای نگهداری مصالح بر روی سطوح را نخواهد داشت.

توجه 3: دقت داشته باشید که می بایست حداقل 60% پشت کاشی به چسب به چسب کاشی استخری آغشته شده باشد. درغیر این صورت  می بایست عمق شیارهای کاردک افزایش یابد. پس از اختلاط چسب کاشی استخری با آب محصول آماده شده را نهایتا تا مدت زمان کمتر از 30 دقیقه مورد استفاده قرار بدهید. در غیر این صورت چسب کاشی استخری توانایی کافی برای نگهداری مصالح برروی سطوح مورد اجرا را نخواهد داشت.

میزان مصرف چسب کاشی استخری

بسته به نوع سطح زیر کار ، میزان ناهمواری ، تخلخل سطوح و همچنین چگونگی شیارهای پشت کاشی ،  حدود 1/5 الی 2/5 کیلوگرم چسب کاشی استخری برای پوشش یک متر مربع مودر نیاز می باشد.

شرایط نگهداری چسب کاشی استخری

چسب کاشی استخری باید دور از نم و رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود .

چسب کاشی استخری در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد قابل نگهداری است .

برای آشنایی با مزایای چسب کاشی استخری و خرید چسب کاشی روی لینک کلیک کنید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *