چسب کاشی

روش مصرف چسب کاشی ویژه سفید

به هر کیسه 25 کیلوگرمی چسب کاشی ویژه سفید باید 7 لیتر آب اضافه شود. اختلاط پودر چسب کاشی ویژه سفید با آب باید با استفاده از همزن برقی (دریل+پره) صورت پذیرد. سطل یا ظرفی که پودر و آب در آن مخلوط می شوند باید متناسب با سرعت کار و حجم اختلاط باشد. همیشه چسب کاشی ویژه سفید را به آرامی به آب اضافه نمایید و توجه داشته باشید در زمان اضافه شدن چسب کاشی ویژه سفید به آب همزن برقی روشن باشد و عمل اختلاط تا چسب کاشی ویژه سفید خمیری یکنواخت و همگن ادامه پیدا نماید. خمیر چسب کاشی ویژه آماده شده را به مدت 5 دقیقه به حال خود بگذارید. مجدداً بمدت کوتاهی عمل اختلاط را تکرار نمایید و سپس بوسیله کاردک شیاردار چسب کاشی ویژه سفید حاصله را روی سطح کشیده و کاشی را روی آن با فشار قرار بدهید. برای چسبندگی بهتر، کاشی را در حین فشردن به آرامی در جای خود حرکت دهید.

توجه 1: بستر اجرا کاشی و نحوه اجرای چسب کاشی ویژه سفید روی آن باید به گونه ای باشد که حداقل 60 % پشت کاشی پس از نصب به چسب کاشی ویژه سفید آغشته شده باشد در غیر اینصورت می بایست از کاردک با عمق شیارهای بیشتر استفاده شود.

توجه 2: پس از اختلاط چسب کاشی ویژه با آب، خمیر آماده شده با توجه به دمای محیط باید حداکثر در 60 دقیقه مورد استفاده قرار گیرد، لذا چسب کاشی ویژه را به مقداری تهیه نمایید که طی این زمان مصرف شود. پس از اجرای چسب کاشی ویژه روی سطح، حداکثر در 20 دقیقه باید نصب کاشی انجام شود. در زمان نصب باید دمای سطح زیرکار حداقل 5 و حداکثر 40 درجه سانتیگراد باشد.

شرایط نگهداری چسب کاشی ویژه سفید

مدت نگهداری چسب کاشی ویژه سفید یک سال در بسته بندی اولیه می باشد.

شرایط نگهداری چسب کاشی ویژه سفید در بسته بندی اولیه، دور از نم و رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید است .

بهترین دمای نگهداری چسب کاشی ویژه سفید 10+ الی 30+ درجه سانتیگراد می باشد .

برای آشنایی با مزایای چسب کاشی ویژه سفید و خرید چسب کاشی روی لینک کلیک کنید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *