ماستیک و درز گیر

روش مصرف ماستیک گرم اجرای تک جزئی

هنگام کار با ماستیک گرم اجرای تک جزئی سطح ترک ها باید تمییز و عاری از هرگونه چربی ،گرد و غبار و هر نوع آلودگی باشد . وجود هر نوع مواد آلاینده باعث جلوگیری از باندینگ (چسبندگی) خوب مواد درزگیر به جداره های درز یا محل ترک می گردد.

میتوان جهت تأمین و حصول این امر ترک ها را بوسیله برش کمی بازتر کرد.

در صورت اجرای ماستیک گرم اجرای تک جزئی در درز اسلب ها ی بتنی میبایست ابتدا درون درزها را بوسیله کمپرسور باد گرفت تا غبار موجود بخوبی پاک شود.بعد بوسیله برس سیمی جداره درز را مجدداً پایزه و سپس باد گرفت.

درون درزها با یستی برابر دستورالعمل حداقل تا دو سوم عمق درز با یونولیت پر شده و سپس روی آن برای جلوگیری از تأثیر حرارت روی یونولیت از  ماسه بادی یا ماسه شسته استفاده نمود و سپس  از طناب کنفی استفاده گردد.(طناب کنفی معمولاً برای تخلیه سریعتر ماستیک گرم اجرای تک جزئی از درون درز به هنگام تعویض مواد استفاده می شود)

درزهایی که قرار است با این ماستیک گرم اجرای تک جزئی پر شوند،حتماً می بایست قبل از انجام درزگیری برابر دستورالعمل تعمیرات درزها با ملات تعمیراتی ترمیم شود.

پس از آن ماستیک گرم اجرای تک جزئی می بایست در درون دیگ های مخصوص و  بصورت غیر مستقیم توسط روغن با حرارت حدود 180 درجه سانتیگراد گرم و به حالت سیالیت برسد.بهتر است جداره های درز ابتدا بوسیله شعله افکن کمی گرم شود تا سبب چسبندگی بهتر مواد به درزها شود. در صورت گرم کردن صحیح ماستیک گرم اجرای تک جزئی و آماده سازی درست درزها نیاز به استفاده از پرایمر نیست.  نازل خروجی دیگ روی درز تنظیم شده و ماستیک گرم اجرای تک جزئی به آرامی و با سرعت یکنواخت در درون درزها ریخته شده و اجرای ماستیک گرم اجرای تک جزئی کنترل می شود.

برای آشنایی بیشتر با ماستیک گرم اجرای تک جزئی و خرید ماستیک روی لینک مربوطه کلیک کنید .

– مزایای ماستیک گرم اجرای تک جزئی

– مشخصات فنی ماستیک گرم اجرای تک جزئی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *