دسته‌بندی نشده

همايش سالانه سراسری انبوه سازان كشور

با سلام

احتراماً به استحضار می رساند بزرگترین گردهمایی سراسری انبوه سازان کشور در تاریخ 13 مهرماه 1394 همزمان با روز جهانی اسکان بشر با حضور نزدیک به هزار انبوه ساز کشور برگزار خواهد شد.

انبوه سازان کشور بعنوان مهمترین بازوی اجرایی بخش خصوصی در صنعت مسکن و ساختمان، سهم بسیار عمده ای در ایجاد اشتغال، کارآفرینی و رونق بخش های مختلف اقتصادی کشور دارند. سهم 18 درصدی از اشتغال و 28 درصدی از سرمایه در گردش کل بخش خصوصی مؤید نقش تأثیر گذار این تلاشگران می باشد.

به جرأت می توان گفت نزدیک به 60 درصد از کل مساحت پروژه های مسکن و ساختمان کشور تحت مدیریت و ساخت و ساز انبوه سازان قرار دارد که شاید ارزشی بالغ بر یکصد هزار میلیارد تومان حجم سرمایه گذاری های صورت گرفته توسط بیش از 6000 انبوه ساز عضو کانون سراسری انبوه سازان ایران را شامل می شود. 

با توجه به اهمیت موضوع و حضور حداکثری انبوه سازان کشور در یک زمان و یک مکان از آن مجموعه محترم دعوت می گردد جهت معرفی محصول و خدمات خود بعنوان حامی و یا درنمایشگاه جانبی که به همین منظور برگزار خواهد شد، حضور بهم رسانید. بدیهی است این گردهمایی سالانه فقط یکبار و توسط کانون سراسری انجمن های صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران برگزار می گردد.

با توجه به محدودیت پذیرش درخواست حمایت مالی و فضای نمایشگاهی اولویت با ارسال درخواست و پرداخت وجه خواهد بود و دبیرخانه اجرایی در رد یا قبول درخواست های واصله مختار می باشد. بدینوسیله از علاقمندان جهت حضور در این گردهمایی بزرگ و مذاکره با انبوه سازان کشور دعوت می گردد با شماره های 77426062 – 77470204 حداکثر تا مورخ 05/06/1394 تماس حاصل فرمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *